POMOC

  

Zdajemy sobie sprawę, że możesz mieć wątpliwości, czego możesz oczekiwać po skorzystaniu z naszych usług. Dlatego chcielibyśmy Ci przybliżyć to, jak pracujemy i jak wygląda cały proces zadawania pytań.

  

Oto 7 najważniejszych etapów...

1.   Uzyskanie linku do panelu administracyjnego

Aby zadać pytanie, musisz podać wyłącznie swoje imię oraz e-mail – dzięki temu pozostaniesz anonimowy (nawet dla prawnika, który będzie udzielał odpowiedzi).

 

Nie wymagamy żadnych więcej danych, ponieważ szanujemy Twoją prywatność.

Wiemy, że niektóre pytania mogą być krępujące czy nawet wstydliwe, dlatego ilość potrzebnych informacji ograniczyliśmy do minimum.

 

W mailu, który otrzymasz na podany przez Ciebie adres mailowy, otrzymasz link do specjalnego panelu administracyjnego.

2.   Zadanie pytania

Wspomniany panel to miejsce, w którym możesz zadać pytanie (w razie potrzeby możesz też załączyć odpowiednie pliki). Dzięki panelowi możesz na bieżąco śledzić status pytania, zadawać dodatkowe pytania oraz dokonywać płatności.

3.   Wycena pytania

Po zadaniu pytania otrzymasz jego wycenę w ciągu 2 godzin*. Pamiętaj, że wycena pytania jest zupełnie bezpłatna! Jeśli uznasz, że cena nie jest zadowalająca, możesz BEZ KONSEKWENCJI zrezygnować z naszych usług.

4.   Akceptacja wyceny i przydzielenie pytania

Po tym, jak zaakceptujesz wycenę, Twoje pytanie trafi do odpowiedniego prawnika. Dzięki temu będziesz miał pewność, że Twoją sprawą zajmie się specjalista. Jeśli Twoje pytanie dotyczy np. prawa podatkowego, możesz być pewny, że odpowie na nie prawnik specjalizujący się w tej dziedzinie; jeśli prawa karnego – zajmie się nim karnista itd.

 

Nie ma możliwości, by pytanie zostało przydzielone prawnikowi, który nie ma doświadczenia w danej dziedzinie prawa!

5.   Odpowiedź prawnika

Licząc od chwili zaksięgowania wpłaty na koncie, już w ciągu 24 godzin otrzymasz odpowiedź na swoje pytanie (chyba że pytanie jest skomplikowane – wówczas o terminie odpowiedzi zostaniesz poinformowany; pisma i pozwy są opracowywane w przeciągu 3 dni). Jeśli zależy Ci na szybkości odpowiedzi, to możesz:

 

skorzystać z przelewu poprzez system payu.pl,

wpłacając przelewem możesz wysłać nam potwierdzenie wpłaty na adres porady@eporady24.pl i odpowiedź zostanie udzielona szybciej.

 

Jeżeli chcesz otrzymać fakturę wpisz dane potrzebne do jej wystawienia w swoim panelu.

6.   Pytania dodatkowe

Jesteśmy przygotowani na to, że możesz mieć pytania dodatkowe (oczywiście w zakresie pytania głównego), dlatego umożliwiamy zadawanie nieograniczonej ilości pytań dodatkowych w nieograniczonym czasie. Co to znaczy?

 

Jeśli np. coś wyda Ci się niejasne w odpowiedzi prawnika, możesz go o to dopytać. Jeśli nadal będziesz miał wątpliwości – możesz dopytywać do skutku, aż wszystko się wyjaśni.

7.   Gwarancja satysfakcji

Co jeśli mimo wszystko będziesz niezadowolony z odpowiedzi? Otóż pragniemy zaoferować Ci GWARANCJĘ SATYSFAKCJI. Na czym ona polega?

To bardzo proste:

jeżeli pomimo zadania pytań dodatkowych

nie będziesz zadowolony z odpowiedzi prawnika

i uzasadnisz nam to – zwrócimy Ci pieniądze.

Zobacz szczegóły »

gwarancja satysfakcji

Nie czekaj więc, aż problem sam się rozwiąże. Zadaj pytanie już teraz i pozbądź się niepotrzebnych zmartwień!

 

Pozdrawiamy, Mirosław – „były inżynier”, Gerard – informatyk

właściciele serwisu www.ePorady24.pl

 

* W dni robocze – w godzinach od 7 do 20. W weekendy i święta – do 12 godzin.

 

Porad przez Internet udzielają
prawnicy z dużym doświadczeniem

Zapytaj prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!
Wycenę wyślemy do 1 godziny
Zadaj pytanie » Szukamy prawnika »