Dlaczego nasz serwis nie ma typowego cennika?


Z pytaniem o cenę usługi prawnej z marszu, bez przedstawienia opisu jest trochę tak, jak nie pokazując chorego zęba, pytać dentystę, ile będzie kosztowało leczenie. Dentysta najpierw musi zobaczyć zęba i ocenić jego stan, zanim zdecyduje o metodzie leczenia, a co za tym idzie – o koszcie leczenia. Podobnie prawnik: pytanie o spadek, rozwód czy podatek VAT – to za mało. Prawnik musi poznać realia, sytuację klienta, nieraz przeanalizować dokumenty i dopiero wtedy może określić zakres porady prawnej i wycenić ją stosownie do stopnia zawiłości sprawy i nakładów pracy, jakich będzie wymagać. To samo dotyczy w jeszcze większym stopniu przygotowania pisma – prawnik musi znać bardzo dokładnie sprawę klienta.


Dlatego bez opisu sprawy podanie konkretnej ceny jest niemożliwe.


Zamiast cennika – indywidualna wycena

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej wyceny. Wystarczy opisać problem i kliknąć przycisk „Wysyłam pytanie do wyceny”, a niezwłocznie zajmie się nim nasz dyżurujący prawnik specjalista i wyceni przygotowanie indywidualnej porady lub pisma – odpowiednio do stopnia trudności i nakładów pracy. Zadanie pytania i wycena do niczego Państwa nie zobowiązują.

Wpisz tutaj swoje pytanie, a trafi ono do naszego prawnika specjalisty.

W ciągu 1 godziny otrzymają Państwo mail informujący o cenie i szczegółach usługi. Prosimy pamiętać – wycena jest darmowa i do niczego nie zobowiązuje. Jeśli cena nie będzie Państwu odpowiadać, wystarczy zignorować naszego maila.


Dzięki takiemu rozwiązaniu, nie wychodząc z domu, dowiedzą się Państwo, jak kształtuje się nasza cena za pomoc prawną w Państwa indywidualnej sprawie.


Podsumujmy!

Zdajemy sobie sprawę, że cena jest jednym z najważniejszych czynników decydujących o zakupie towaru czy usługi. Być może nasza wycena porównana z innymi nie będzie najniższa na rynku. Warto jednak przed podjęciem decyzji zadać sobie pytanie:


Jeśli odpowiedź na drugie pytanie jest pozytywna, jeśli stoją Państwo w obliczu ważnych życiowych problemów – czy o wyborze drogi pomocy powinna decydować jedynie najniższa cena?


Warto decydując się na usługę prawną wziąć pod uwagę doświadczenie, fachowość i rzetelność. Coraz częściej pomoc prawną w sieci oferują osoby anonimowe, nieposiadające uprawnień do wykonywania zawodu. My uważamy to za niedopuszczalne i gwarantujemy, że w naszym serwisie odpowiadają wyłącznie osoby przygotowane do świadczenia pomocy prawnej.


Dzięki temu mogą Państwo być pewni, że nasza pomoc jest rzetelna, fachowa i adekwatna do proponowanej ceny.

Porad przez Internet udzielają
prawnicy z dużym doświadczeniem

Zapytaj prawnika

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!
Wycenę wyślemy do 1 godziny
Zadaj pytanie » Szukamy prawnika »